Apartman Doris

  • 50 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum
  • 4 gäster
  • 3 sängar

Apartman Doris Dubrovnik är ett utmärkt ställe att bo på i distriktet Gruz och ligger ungefär 25 minuters promenad från Pileporten. WiFi och en parkering finns också i lägenheten.

Apartman Doris har en separat toalett och en dusch för din komfort. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också tillgängliga.

Boendet med 1 sovrum inkluderar också en terrass.

Den här 50 m² stora lägenheten erbjuder gästerna bekvämligheter för självhushåll, såsom ett minikök samt matplats.

Populära attraktioner i området inkluderar Dubrovniks ringmur, ungefär 2 km bort. Franjo Tuđmans bro kan nås på 20 minuters promenad från lägenheten. Den närmaste busshållplatsen till boendet är Skola Gruz, som ligger ungefär 5 minuters promenad bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Apartman Doris Dubrovnik
Apartment With Private Parking And Sea View
Mobilpris

Apartment With Private Parking And Sea View

10
Exceptionellt 6 recensioner
37 m från boendet
USD 129 USD 116
per natt
Seaview Sunset Oasis
Mobilpris

Seaview Sunset Oasis

10
Exceptionellt 64 recensioner
107 m från boendet
USD 340 USD 306
per natt
Apartment Miramar - Seaview Self Check-In
Mobilpris

Apartment Miramar - Seaview Self Check-In

9.8
Exceptionellt 36 recensioner
140 m från boendet
USD 220 USD 198
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Dubrovnik Flygplats
    22 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering
    • Parkeringsservice

    Transfer

    • Flygplatstransfer (mot avgift)

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack
    • Säkerhet
    • Hushållning

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Klädkammare
    • Uteplats
    • Terrass
    • Trädgårdsmöbler
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Heltäckningsmatta

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 13:00 till 20:00
    Utcheckning: från 07:00 till 10:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Apartman Doris?
      Populära sevärdheter nära Apartman Doris inkluderar Pileporten, som ligger 25 minuters promenad.
    • Hur stort är Apartman Doris?
      Apartman Doris har en total yta på 50 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Dubrovnik Flygplats
    22 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Apartman Doris Dubrovnik

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng